הארכת שיער

הארכת שיער היא אמצעי מעניין לשינוי מהותי בעיצוב השיער, ומקובל להשתמש בה בהזדמנויות מיוחדות או באירועים מיוחדים – למשל חתונה, בה רוצה הכלה (או אם הכלה, או כל אישה אחרת) להופיע עם שיער מעוצב בצורה שונה, מיוחדת ומושכת תשומת לב.

ניתן כמובן לבצע הארכה של השיער גם בהזדמנויות פחות מיוחדות – אולי אפילו סתם לשם השינוי – וניתן גם לבצע הארכה לשם פתרון בעיות כמו שיער דליל מכל סיבה שהיא.

הארכת שיער בשיטת החרוזים

קיימות כמה טכניקות מקובלות של הארכה של שיער ולכל אחת יתרונותיה וחסרונותיה. השיטה הותיקה ביותר היא הארכת שיער בשיטת החרוזים.

בשיטה זו מבודדים קצוות שיער קיים וקצוות שיער חדש, מצמידים אותן זו לזו בעזרת חרוז (או קליפס) מיוחד ממתכת קלה קרוב לשורש השערה ומהדקים את החרוז בעזרת צבת מיוחדת.

דרך זו של טובה לתוספת שיער בנפח גדול וכבד ולעיצוב שיער שמתחשב בחרוזים, אך הארכה בדרך זו עלולה לגרום לאי נוחיות מסוימת בגלל נוכחות החרוזים.

ניתן לבצע הארכת שיער גם בדרך של הדבקה. הארכה של השיער באמצעות הדבקה נעשית תוך שימוש בדבקים מיוחדים אותם מורחים על השיער הטבעי, מצמידים להם את השיער הנוסף ומייבשים תוך כדי החלקה.

תוצאה כזאת היא טבעית יותר – השיער הנוסף נראה כהמשך ישיר של השיער הטבעי – אך גם רגישה יותר להתנתקות, שבירה וכדומה.

הארכה של שיער באמצעות "הלחמה"

טכניקה חדישה של הארכת שיער היא באמצעות "הלחמה" – חיבור של שיער חדש לשיער קיים תוך שימוש בחומר קראטין, שהוא אחד המרכיבים העיקריים של השערה עצמה. בשיטה זו הארכת השיער נעשית בדרך שדומה להדבקה, אבל התוצאה חזקה יותר, אמינה יותר ועמידה יותר.

הארכה בדרך זו גם מביאה לתוצאה הטבעית ביותר – תוספת השיער נראית כמו המשך טבעי של השיער המקורי.

שאלי את מעצב השיער שלך

מכל מקום, תהיה הטכניקה אשר תהיה, ברור כי אל לשום אישה לבצע הארכת שיער אצל מי שאינו מוסמך לכך ומאומן בכך.

ניתן לצפות מעצבי השיער המוסמכים לכך ביותר ומן המנוסים ביותר בתחום הארכת השיער בפרט ועיצוב השיער בכלל. התאמת פתרונות לכל לקוחה, החלטה יחד עם הלקוחה איזו טכניקה מתאימה לה ביותר ויבצע הארכה מקצועית באיכות, באמינות ובשירות הלבבי הידוע שלו.